مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است.
مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است.
فرمانده سپاه سرپل ذهاب گفت: اردوهای طرح هجرت ۳ اهدافی متعالی در رفع چهره محرومیت مناطق زلزله زده و محروم دارد و امسال بیش از۲۰۰نفرروز دانش اموزبسیجی در این طرح در شهرستان فعالیت خواهندکرد.
با هدف نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش گروهی و رفع محرومیت امسال بیش از ۳ هزار جهادگر همدانی در اردوی جهادی شرکت کردند.
نشست خبری معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی،، استاندار همدان و مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان با موضوع تشریح رویداد «همدان۲۰۱۸» برگزار شد.
نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین کارخانه کاغذ سنگ در این شهرستان با ظرفیت ۲۰ هزار تن و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی احداث خواهد شد.
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه رسته‌های تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی افزایش یافته است، گفت: افزایش رسته‌های تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر کار برای جذب هر چه بیشتر سهمیه اختصاص یافته به شهرستان را آسان‌تر کرده است.
فرمانده حوزه فاطمه الزهرا(س) شهرستان رزن از برگزاری اردوی جهادی هفت روزه گروه فاطمیون به همت حوزه فاطمه الزهرا(س) شهرستان رزن خبر داد.
فرمانده واحد مخابرات لشکر ۴۱ ثارالله(ع)تولد: کرمان-۱۳۳۶شهادت: عملیات والفجر۳-۱۳۶۲مزار: گلزار شهدای کرمان
مومنی عنوان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده مقرر است معرفی متقاضیان جهت دریافت وام های اشتغال کمیته امداد از طریق سازمان بسیج انجام شود.
با توجه به شرایط موجود و واقعیت ها می توان گفت که هر چادر عشایر مصادق بارزی از اقتصاد مقاومتی است و توجه به عشایر همیشه غیور و به ویژه رسیدگی به مطالبات و خواسته های آنان می تواند تقویت کننده این حوزه اقتصادی مهم ر کشور باشد.
نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی از ۳۰ مردادماه تا ۳ شهریورماه در همدان برگزار می‌شود | با استفاده از فرصت انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در کنار دیگر رویدادهای همدان ۲۰۱۸ تلاش بر این بود که نمایشگاه شهرهای جهانی صنایع‌دستی نیز در استان برگزار شود | هدف از برگزاری این نمایشگاه در کنار رویداد همدان ۲۰۱۸ عرضه و معرفی صنایع‌دستی است.
لاف می زنند و می گویند جوانان ایرانی نشاط ، انگیزه، طراوت و شادبی یک جوان را ندارند، در حالیکه تنها حضور پرشور جوانان ایرانی در اردوهای جهادی مصادق بارزی از طراوت، سرزندگی، شور و نشاط و امید یک جوان پویا است.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهاوند از کشف محموله ۱۳ تنی برنج، روغن و شکر احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت :مناطق محروم در فصل تابستان میزبان جهادگران زنجانی هستند .
چندسالی است که شاهد هستیم بسیج سازندگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تسهیلاتی را در هر شهرستان با توجه به ظرفیتی که برای انجام فعالیت اقتصادی دارند ارائه می دهد.
مسئول حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از مرمت و بازسازی خانه بهداشت روستای مهدی‌آباد همدان توسط بسیجیان حوزه شهید خادم‌پر همدان خبر داد.
رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم استان گروه جهادی حضرت قمربنی هاشم(ع) سپاه به منطقه موگویی شهرستان کوهرنگ اعزام می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی مردانشاه کارشناس قرارگاه بسیج ناحیه امام رضا(ع) در این خصوص گفت : خواهران بسیجی باحضور در محله‌های مختلف شهر در حال انجام اردوی جهادی فرهنگی با مضمون ایجاد اطلاع رسانی در خصوص اعتیاد، ناهنجاری‌های جامعه و کمک به خانواده‌های درگیر بیماری اعتیاد، هستند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی سرهنگ عمو مهدی فرمانده سپاه ناحیه کاشان از اعطای تسهیلات به روستائیان کاشان با اعتباری بالغ بر۸۰ میلیارد ریال خبر داد.

صفحات