۶۸۶ طرح محرومیت زدایی سپاه با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

یکشنبه, 06/31/1398 - 08:29 khorasaneshomali
افتتاح طرح های محرومیت زدایی سپاه در خراسان شمالی

۶۸۶ طرح محرومیت زدایی سپاه با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

۶۸۶ طرح محرومیت زدایی سپاه با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خراسان شمالی به بهره برداری رسید.
۶۸۶ طرح محرومیت زدایی سپاه با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

 

 

این طرح ها شامل طرح‌های آبرسانی روستایی، مسکن محرومان، ساخت مساجد و خانه عالم، طرح‌های ایجاد اشتغال و اتاقک‌های فرستنده دیجیتال صداوسیماست که در دهستان گیفان شهرستان بجنورد و به طور متمرکز در روستای پیربُز به بهره برداری رسید و برای تکمیل آنها ۳۲۵ میلیارد ریال هزینه شد. سردار حسین سلامی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: اولویت ما طبق تاکیدات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی و دستورات صریح ایشان، محرومیت زدایی و ارائه خدمات اجتماعی ، امداد و کمک به اقشار کم برخوردار جامعه به ویژه در مناطق و استانهای مرزی کشور است . وی یکی از اهداف حضور خود در استان خراسان شمالی را، افتتاح طرح هایی بیان کرد که توسط نیروهای سپاه و بسیج در استان ساخته و به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است . فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین بازدید از مرز استان و ارزیابی وضعیت آمادگی ها و پیگیری اهداف سپاه را در این مناطق ، دیگر هدف حضور خود در خراسان شمالی اعلام کرد و افزود: سال گذشته به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه محرومیت زدایی چهل هزار طرح هدف گذاری شد که بخشی از این طرح ها به پایان رسید و بخشی دیگر درحال اجراست .

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.